Internat szkolny

Wychowawcy:

Regulamin Internatu ZSCKR - kliknij

Dojazd do internatu:
W linku Mapa znajdziesz dokładne położenie naszego internatu. Mimo, że adres różni się od adresu szkoły - internat mieści się w tym samym kompleksie budynków. Dojazd liniami Miejskich Zakładów Komunikacyjnych jest bardzo dogodny, ponieważ tramwaj linii nr  6, 7, 8 znajduje się tuż przy budynku internatu. Ok. 100 m od budynku internatu są przystanki linii tramwajowych (aktualnie w remoncie).

Zakwaterowanie:
Oferujemy pokoje jedno, dwu i trzyosobowe.

Wyżywienie:
Internat oferuje całodzienne wyżywienie za kwotę 20 zł. Współpracujemy z Giminnymi i Miejskimi  Ośrodkami Pomocy Społecznej w związku z tym, istnieje możliwość całościowego bądź częściowego finansowania opłat za wyżywienie przez wyżej wymienione instytucje.

Co mamy do zaoferowania?
Przede wszystkim sprzyjające warunki do nauki i miłą atmosferę. Całodobowa opieka wychowawcza pozwala zapewnić naszym mieszkańcom przyjazne warunki zamieszkania oraz przeciwdziałać niepowodzeniom szkolnym.

Mieszkańcy internatu mają możliwość korzystania z pracowni internetowej.
Czas wolny w internacie to nie tylko możliwość integracji w gronie rówieśników, ale także wyjścia do kina, teatru, udział w konkursach i zabawach, wspólnych uroczystościach, a także wyjazdy na wycieczki.

ZAPRASZAMY:

Pokoje dla Uczniów