Egzamin zawodowy

Formuła 2012 –absolwenci szkoły

Formuła 2017 –klasy III i IV

Formuła 2019 –klasy I i II

Co trzeba zabrać na egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie:

Oczywiście dowód tożsamości (czyli dowód osobisty lub legitymację szkolną) oraz możecie zabrać butelkę wody.

- Każdy zdający w części pisemnej powinien mieć długopis (pióro ) z czarnym tuszem ( atramentem ), przeznaczony do zaznaczania rozwiązań, oraz może mieć kalkulator prosty.

- Zdający w części praktycznej powinni mieć:

Klasa 4HTF – technik rolnik – RL.16 – Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej (kalkulator prosty; ołówek; gumka; linijka; ekierka; temperówka).

Klasa 4HTF – technik architektury krajobrazu – RL.22 – Organizacja prac związanych z budową oraz konserwacją obiektów małej architektury krajobrazu (kalkulator prosty; ołówek HB; gumka kreślarska; linijka kreślarska 20 cm; trójkąt kreślarski; cyrkiel; temperówka; cienkopisy czarne 3 grubości np.: 0,5 ; 0,3 ; 0,2).

Klasa 3HTC – technik hodowca koni (poprawka) – RL.19 – Organizacja chowu i hodowli koni ( kalkulator prosty; ołówek; gumka; linijka; ekierka; temperówka).

Klasa 3HTC – technik architektury krajobrazu (poprawka) – RL.21 – Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu ( kalkulator prosty; ołówek HB; gumka kreślarska; linijka kreślarska 20 cm; trójkąt kreślarski; cyrkiel; temperówka; kredki ołówkowe 12 kolorów; cienkopisy czarne 3 grubości np.: 0,5; 0,3; 0,2).

Klasa 4LTa, 4LTb – technik weterynarii (poprawka) – RL.10 – Prowadzenie chowu i inseminacji zwierząt ( kalkulator prosty; ołówek; gumka; linijka; ekierka; temperówka).

Klasa 4LTa, 4LTb – technik weterynarii – RL.11 – Wykonywanie czynności pomocniczych zakresie usług weterynaryjnych oraz kontroli i nadzoru weterynaryjnego (biały bawełniany fartuch).

Marlena Paruch